Старий Замок

Вы здесь: На главную  > Выбрать город  > Львов  > Рестораны >  Старий Замок

Ресторан Старий Замок у Львові на вул. Зелена 253-А надає послуги з супроводу банкетів та весіль на самий вишуканий смак. Інтер’єр залів в приємних білому та кавових тонах. В Старому Замку, окрім літнього майданчику на 30 осіб є два просторі зали: зал для танців вміщує до сотні бажаючих потанцювати, та основний банкетний зал, розрахований на 250 осіб. Меню складається з блюд традиційної української кухні. При замовленні банкету адміністрація безкоштовно прикрашає зал, що дає можливість заощадити час та гроші на купівлі прикрас. Депозит на одного гостя для звичайного бенкету складає 150 грн., а при святкуванні весілля 220 грн. без урахування міцних напоїв. При замовленні святкового банкету треба внести аванс 2 тисячі гривень. Замовляти зал краще заздалегідь. Так як Старий Замок — це ресторан при готелі, то питання куди поселити приїжджих гостей можна вважати вирішеним. На території закладу є автостоянка під охороною.

Банкет Львов Старый замокРесторан отель Старый замокСтарый замок 1 залСтарый замок зал №2 Старый замок зал №2 свадбьыВход в Старый замок во Львове

Информация о заведении

Средний чек:
150-220 грн.
Услуги:
Прикраси для залу, готельні номери, автостоянка з охороною,
Банкетный зал:
До 250 осіб, депозит від 150 грн на людину - банкети, від 220 грн - весілля

Наши координаты

Адрес:
м. Львів, вул. Зелена, 253-А
GPS:
49.804088878763025, 24.06617134809494
Телефон:
+38 (068) 184 82 07
st.zamok1@gmail.com

Часы работы

Открыто:
Працює тільки під час бенкетів

Оставьте свой отзыв о заведении

Кухня
Атмосфера
Обслуживание
Цены
Зоряна
2018-07-17 14:00:09
Шикарний інтер'єр, зручне розташування, і легке сполучення. Тут дуже смачно і відносно недорого. 🍜🍝☕Обід для двох обійдеться Вам у 250-300 грн., бенкет - приблизно 400-500 грн./ос. (без алкогольних, безалкогольних напоїв, фруктів та солодкого) Прийшовши вперше у ресторан, Вам мило посміхатимуться☺, а якщо дасте зрозуміти, що хочете тут провести бенкет так на людей 40-50, то готові будуть зробити все лиш би Ви були задоволені і точно провели тут своє свято. Власник Олег готовий буде будь-коли з Вами зустрітись і допоможе вирішити будь-яке питання, випише чек, що отримав від вас кошти та складе з Вами угоду на обслуговування Вашого бенкету. Ну, мабуть, так і має бути👏. Час перебування в закладі - "скільки треба, скільки витримаєте". Музика у ресторані жива🎤: 3 години за рахунок закладу, кожна наступна година, за словами пана Олега, 200 грн. На цьому позитивні враження і плюси закладу закінчуються😥 В день заходу: 😢не встигнувши переступити поріг ресторану, нас зустрічає музикант і повідомляє "Значить так, зараз 18.45, я почав працювати. Три години мені оплачує ресторан, далі кожна година 400 грн. 😯 (замість 200, про які говорив Олег). Олег не орієнтується, скільки коштують музиканти, зараз він буде просити, ви будете. Давайте, щоб отого всього не було 300 грн/год". Ми, не бажаючи, псувати ні собі, ні всім присутнім вечір, погоджуємось. 😢 Невдовзі приїжджає власник, щоб ми розрахувались з ним за бенкет. І тут, між іншим повідомляє, що над рестораном готель, після 3 год ночі, музику тихіше, а так гуляйте скільки хочете. 😢ще одна несподіванка, після 23.00 год дівчаткам за те, що вони з Вами сидять 100 грн./год (такі речі потрібно повідомляти,хоча б в день, бронювання бенкету) Даремно ми, погодились одразу, і не вислювили своє невдоволення пану Олегу, що його слова "ДО" і "ПІСЛЯ" не співпадають, бо найнеприємніше нас чекало попереду... 😢02.30 год музикант прощається, адміністратор підходить і акуратно "просить" покинути заклад, бо у них зверху готель. Про наші домовленості з керівником вона нічого не знає і відмовляється йому вночі телефонувати "Вам потрібно - ви і телефонуйте". Ми зателефонували, музика жива була до 3 ночі голосно, як і домовлялись, ми в ресторані, стільки, скільки бажали... Проте настрій та вечір зіпсований, і в кінцевому результаті, які б плюси не були у "Старому замку" жахливий сервіс, неналагоджений контакт керівництва та персоналу все перекреслюють. Після бенкету приємний, готовий на все пан Олег змінився на завжди зайнятого і нічого нерозуміючого. Про хід подій після нашого свята можна написати окрему ДУЖЕ НЕГАТИВНУ історію. Мабуть, ми стали уже "НЕпотенційні клієнти на проведення у них весілля"... ⚠ЯКЩО Ви бажаєте бути ЗАДОВОЛЕНИМ, і ЗАВОРОЖЕНИМ "ДО" вашого свята та повністю РОЗЧАРОВАНИМ "ПІСЛЯ" тоді Вам у "Старий замок"
соломія
2016-12-15 18:48:35
супер