Хоспер-паб "Когут"

Вы здесь: На главную  > Выбрать город  > Львов  > Бары и Пабы >  Хоспер-паб "Когут"
Изображение

Хоспер-паб «Когут» во Львове расположен в центре города, прямо за Львовским оперным театром. С летней площадки как раз открывается чудесный вид на оперный театр. В меню широкий выбор мясных блюд, приготовленных на хоспере — закрытом испанском гриль-мангале. Все блюда готовятся на чистом древесном угле и благодаря технологии мясо и овощи остаются сочными и в них сохраняется больше витаминов. Меню паба Когут Львів можно посмотреть ниже, там же где и в фотографии заведения. В меню найдутся блюда как для любителей мяса, так и для вегетарианцев. Ниже можно почитать отзывы посетителей о паба Когут, а также оставить свои отзыв и оценку заведению.

Хоспер паб КогутКогут бар ЛьвівКогут меню алкогольКогут меню закускиПаб Когут летняя площдкаПаб Когут Львів

Информация о заведении

Средний чек:
70-120 грн.
Бокал пива от:
18 грн. за 0,5 л. Львівське 1715 до 37 грн. за 0,5 л. Grimbergen Blanche
Услуги:
Летняя площадка

Наши координаты

Адрес:
м. Львів, Пр. Чорновола, 2
GPS:
49.84468904799324, 24.025950631877095
Телефон:
+380 (96) 280-51-44

Часы работы

Открыто:
11:00-02:00

Оставьте свой отзыв о заведении

Кухня
Атмосфера
Обслуживание
Цены
Виктория
2018-09-17 13:58:22
Нещодавно відвідала Ваш заклад, чесно кажучи шокована обслуговуючим персоналом, не привітні люди, їм взагалі байдуже на відвідувачів, дуже брудно, та що стало взагалі неприпутимо це шматок металу (з видом як маленька голка) який я майже не проковтнула. Коли було запрошенно офіціанта до нашого столу, він просто забрав шматок металу посміхнувся і відійшов, ніяких тобі вибач чи перепрошую. Звичайно далі куштувати страву я ненаважилась. Коли принесли рахунок, ніяких знижок чи вибачень так і не було.
Юлія
2018-05-16 11:13:45
Нещодавно відвідали ваш заклад завдяки подарованому купону.Розумію що офіціанти цьому не дуже раді,але з точки зору відвідувачів-це зручно і можливість попробувати різноманітні страви вашого холдингу Акурат.Мої враження двоякі.Кухня-це просто щось з чимось)Це настільки смачно що точно таки поверкусь ще)Чесно-дуже смачно!)Шкода що такуж планку не підтримує сам персонал закладу.Це і псує решта враження.(Офіціанти попросту байдужі до людей які відвідують цей заклад.Ми довго очікували коли до нас таки підійдуть щоб зробити замовлення.Не перечитали,не уточнили,не запитались коли що принести та навіть чи ми хочем щось випити..Принесли все на раз!І ми намагались все їсти потрошки,бо все вистигало і нам було дуже неприємно.Коли вирішили розрахуватись офіціанти робили абсолютно все-но ненесли рахунку.Це було:витирання приборів,складання комоду,воювання з хлібницею,біганням взад в перед,(перепрошую щоб ви не думали що там було багато людей і ми придираємось,столиків було 4 разом з нами)но не наш рахунок!Підійшовши до бару розрахуватись,офіціант навіть незміг рахунку нашого знайти.На фоні того всього,бармен спитався які мої враження.Я їх висловила.На томість(пробачте але я стикаюсь з таким у перше!!!!) бармен заявив що мене знає.Ну ок. я рада.Але це що погроза?)Типу я знаю хто ти і ти відповісиш за висказане своє враження?Це недуже гарно і неприємно...Надіємось що ваш заклад на Чорновола кращий і залише приємніші враження.
Оксана
2017-11-29 21:28:32
Крайне возмущена обслуживанием на Костюшка,6.Мясо сухое, персонал не приветный и не професиональный.
Оля
2017-03-01 23:50:41
Раджу всім,кухня чудова, все було свіженьким і вчасно,чекати не довелося